KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 7786069
nr 778 6069
Kopparstick
5 st, 1700-tal, Kolorerade, motiv från bla Rom och Florens, 27 x 39
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 24 september 2012
23/9 21:13:27
- Klassiska